Torebek nigdy za wiele...

... więc zaprojektowałam własną bazę do zdobienia. Torebka jest do samodzielnego montażu, elementy wycięte ze sklejki. I najważniejsze - jest w 100% funkcjonalna! Wnętrze pomieści portfelik, kosmetyczkę, klucze i dużo więcej :D Druga niezwykle istotna sprawa, można ją pomalować dokładnie wg własnego gustu od A do Z. Poniższy projekt to wersja warsztatowa. Dla siebie szykuję bardziej mroczne klimaty ;P Bazę do zdobienia można kupić z w sklepie Kreatywny Kącik - kliknij TUTAJ! Tak prezentuje się w stanie surowym. Kokarda jest oddzielnym elementem, można złożyć projekt bez tego dodatku. Jestem ciekawa czy ktoś z Was skusi się na nową torebkę hand-made?! :DA tak prezentują się torebki wykonane przez uczestniczki warsztatów. 

Mimo LATA....


Mam mnóstwo zaległości do nadrobienia na blogu, facebook zdominował wszystko. Brak czasu powoduje, że nie potrafię klikać na obu "frontach". Jednak blog to mój prywatny zakątek, muszę go dopieścić troszkę hihi

Choć mamy lato w pełnym rozkwicie to przypomnę jak żegnałam się z jesienią :P  Oto inspiracja dla Daily ART, jesienna zawieszka pt. "Pożegnanie z jesienią". Przygotowałam również mini tutorial i opisałam krok po kroku proces powstawania tej zawieszki. Opis jest dostępny na blogu Daily ART. Tutorial jest w języku angielskim, jednak okrasiłam go zdjęciami więc nie będzie problemu z odgadnięciem etapów powstawania tego projektu.

Tutorial znajdziecie TUTAJ, zapraszam do zabawy :D LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...