Na talerzu podano....


Zapraszam na pierwszy projekt i pierwszą inspirację dla Decomagia Hobby Show, magicznego miejsca które ma swoją siedzibę w Grecji. Ten piękny i kreatywny zakątek prowadzi niezwykle ciepła i utalentowana osoba - Maja Zagórska.  
Wśród skarbów, które dotarły do mnie prosto z Aten znalazł się ten oto talerz. Miłość od pierwszego wejrzenia! Od razu wiedziałam co z nim zrobię :D
Wpadł w moje ręce - 35cm średnicy malowania, przecierania, ścierania i jeszcze raz przecierania.


Malowanie szło wyjątkowo szybko. Gesso w sprayu zdecydowanie przyspieszyło pracę a delikatne farby metaliczne Pentart same pracowały na efekt końcowy. Po prostu mieszałam ze sobą kolory. Na koniec przyciemniłam wszystko za pomocą bitum. Gotowe, ornamentowe obrzeże podkreślone farbami wygląda zjawiskowo!

Postanowiłam wykorzystać talerz jako tacę - ozdobną podstawkę pod grube świece. Aby była bardziej dekoracyjna zrobiłam mini kompozycję z papierowych kwiatów, sizalu i gałązek. Całość przykleiłam za pomocą medium żelowego.
Muszę teraz kupić odpowiednie świece pasujące do tego zestawu! :D  Mam nadzieję, że ta ten projekt zainspiruje Was do niepohamowanej zabawy farbami!
Pozdrawiam serdecznieDo projektu wykorzystałam poniższe media, dostępne również w Polsce:
- podkład, farby metaliczne Pentart, bitum, medium żelowe matowe, kwiaty papierowe, sizal, sztuczne gałązki, taca/talerz

Products used for the project:
Προϊόντα που χρησιμοποιούνται στο έργο:
- Gesso σε σπρέι για δημιουργία λείας επιφάνειας
- κερί bitumen για να επιτύχουμε την όψη παλαιωμένων επιφανειών
-Δίσκος mdf στρογγυλός Vintage , 35cm
- Σγουρό κλαδί green foam
- glamour acrylic paint metalic
- heavy body gell
- Ίνες αγαύης για διακόσμηση
- Λουλούδια Chrissy Pacific Blue 
- Λουλούδια Asteria Vintage Handmade

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...