Słodko i kwitnąco

Ten post będzie wizualnie słodki, różowy i kwitnący :D To kolejna inspiracja dla Stonogi.pl. W roli głównej farby kredowe, medium do spękań, pasta brokatowa i porporinki. Szczegóły opisałam na blogu Stonogi ---> tutaj. Zapraszam serdecznie!
Lampion z mchem

W ramach inspiracji dla Stonogi.pl zmalowałam lampion. Wykorzystałam kończące się preparaty do ostatniej kropelki i ......przykleiłam mech, a dokładniej trochę porostu. Po więcej szczegółów zapraszam na bloga Stonogi ---> tutaj.


Naparstek I


Naparstek z czachą - model nr 1. Pierwszy z wielu szalonych! :D Projekt ten powstał dla przesympatycznej kolekcjonerki naparstków, dla Ewy. Ponieważ Ewa ma bogatą kolekcję z kwiatami i pejzażami, to przekornie wykonałam projekt z lekka demoniczny! :P Na zbliżeniach jednak jest bardziej straszny niż w rzeczywistości. 
Zegar "Jungle style"

"Jungle style" czyli zegar prosto z amazońskiej dżungli! To jeden z tych projektów, które lepiej oglądać na żywo niż na zdjęciu. Dużo tutaj się dzieje: mix kolorów, preparatów, przetarć, maźnięć. 
Są też złocenia i nawet gdzieniegdzie połyskuje rudy brokat. Aparat nie dał rady ogarnąć, nie udało mi się uchwycić do końca oryginału. Zostawiam Was z niuansami tego projektu :D 


Ognisty kuferek

Rozgrzałam warsztat do czerwoności! Wyobraziłam sobie ciepło promieni zachodzącego słońca..... i tak powstał soczyście ognisty kufer. To jeden z tematów warsztatowych, który cieszył się dużym powodzeniem w 2017 roku. Ogień przyciąga - nawet kota! :D 


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...